Şənbə, 06/İyun/2020, 01:30
BOSMAN Fanklubunun Rəsmi Saytı
Baş Menyu

Saat

Facebookda Paylaş
Share on Facebook

Kalendar
«  İyun 2010  »
BazarB.eÇ.aÇ.C.a.CŞə
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Qiymətləndir
Saytımız Necədir?
Cəmi Qiymət: 547

Statistika

Cəmi Onlaynda: 1
Qonaqlar: 1
İstifadəçilər: 0

Daxil Ol

Baş Səhifə » 2010 » İyun » 21 » Avroliqadakı ilk rəqibimiz bəlli oldu (Bütün cütlüklər)
16:16
Avroliqadakı ilk rəqibimiz bəlli oldu (Bütün cütlüklər)



Əgər bu maneəni keçə bilsək, bizi daha çətin rəqib olan - "Dinamo" Buxarest 2-ci təsnifat mərhələsində gözləyir. Komandamıza uğurlar arzulayırıq. 


1. "UE Santa Koloma” (Andorra) - "Moqren” (Çernoqoriya)
2. "Olimpiya” (Sloveniya) - "Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina)
3. "Anortosis” (Kipr) - "Banants” (Ermənistan)
4. "XƏZƏR-LƏNKƏRAN” (AZƏRBAYCAN) - "Olimpiya” (Moldova)
5. "Sibenik” (Xorvatiya) - "Slima Uonderers” (Malta)
6. "Tobol” (Qazaxıstan) - "Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)
7. "Ulisse” (Ermənistan) - "Bney Yehuda” (İsrail)
8. "Lusitanos” (Andorra) - "Rabotniçki” (Makedoniya)
9. "Tirana” (Albaniya) - "Zalaeqerseq” (Macarıstan)
10. "Zestafoni” (Gürcüstan) - "Faetano” (San-Marino)
11. "Runavik” (Farer adaları) - "Gefle” (İsveç)
12. "Torpedo” (Belarus) - "Falkir” (İslandiya)
13. "Randers” (Danimarka) - "Dudelanj” (Lüksemburq)
14. "Portadaun” (Şimali İrlandiya) - "Skonto” (Latviya)
15. TPS (Finlandiya) - "Talbot Taun” (Uels)
16. "Reykyavik” (İslandiya) - "Qlentoran” (Şimali İrlandiya)
17. "Dandalk” (İrlandiya) - "Qrevenmaher” (Lüksemburq)
18. "Kalmar” (İsveç) - "Streynur” (Farer adaları)
19. "Llanelli” (Uels) - "Tauras” (Litva)
20. "Trans” (Estoniya) - "Mü-PA-47” (Finlandiya)
21. "Daçiya” (Moldova) - "Zeta” (Çernoqoriya)
22. "Laçi” (Albaniya) - "Dnepr” (Belarus)
23. "Şaxtyor” (Qazaxıstan) - "Rux” (Polşa)
24. "Dinamo” (Tiflis, Gürcüstan) - "Flora (Estoniya)
25. "Nitra” (Slovakiya) - "Qyori ETO” (Macarıstan)
26. "QARABAG” (AZƏRBAYCAN) - "Metallurq” (Makedoniya)

2-ci təsnifat mərhələsinin oyunları aşağıda göstərilən kimi keçiriləcək:


1. "Serkl Brügge” (Belçika) - 15-ci cütün qalibi ilə
2. 18-ci cütün qalibi - 21-ci cütün qalibi ilə
3. "Ventspils” (Latviya) - "Teteks” (Makedoniya)
4. "Brondbü” (Danimarka) - "Vaduts” (Lixtenşteyn) 
5. "Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - 1-ci cütün qalibi ilə
6. "Honka” (Finlandiya) - "Banqor Siti” (Uels) 
7. 26-cı cütün qalibi - 14-cü cütün qalibi ilə
8. "BAKI” (AZƏRBAYCAN) - "Buduçnost” (Çernoqoriya) 
9. "Motervell” (Şotlandiya) - "Breydavik” (İslandiya) 
10. "Utrext” (Hollandiya) - 9-cu cütün qalibi ilə
11. OFK (Serbiya) - 12-ci cütün qalibi ilə
12. "Stabek” (Norveç) - 22-ci cütün qalibi ilə
13. "Austriya” (Vyana, Avstriya) - 2-ci cütün qalibi ilə
14. "Levski” (Bolqarıstan) - 17-ci cütün qalibi ilə
15. "Beşiktaş” (Türkiyə) - "Vikinqur” (Farer adaları) 
16. 6-cı cütün qalibi - "Tre Penne” (San-Marino)
17. 5-ci cütün qalibi ilə - 3-cü cütün qalibi
18. "Nova Qoritsa” (Sloveniya) - 13-cü cütün qalibi
19. 4. "XƏZƏR-LƏNKƏRAN” (AZƏRBAYCAN) - "Olimpiya” (Moldova) cütün qalibi - "Dinamo” (Buxarest, Rumıniya)
20. "Şemrok Rovers” (İrlandiya) - 7-ci cütün qalibi
21. 19-cu cütün qalibi - APOEL (Kipr) 
22. "VİT-Corciya” (Gürcüstan) - "Banik” (Çexiya) 
23. "Differdanl” (Lüksemburq) - "Spartak” (Serbiya) 
24. 24-cü cütün qalibi - 11-ci cütün qalibi
25. "Lozanna” (İsveçrə) - "Borats” (Bosniya və Herseqovina)
26. "Maritimo” (Portuqaliya) - "Sportinq” (İrlandiya) 
27. 20-ci cütün qalibi - "Sent Culiya” (Andorra)

28. "Elfsborq” (İsveç) - "İskra-Stal” (Moldova)
29. "Molde” (Norveç) - "Yelqava” (Latviya)
30. 8-ci cütün qalibi - "Mika” (Ermənistan)
31. "Şaulyay” (Litva) - "Visla” (Polşa) 
32. "Suduva” (Latviya) - "Rapid” (Avstriya) 
33. "Maribor” (Sloveniya) - "Kliftonvill” (Şimali İrlandiya) 
34. 16-cı cütün qalibi - "Karpatı” (Ukrayna) 
35. 10-cü cütün qalibi - "Dukla” (Slovakiya) 
36. "Atırau” (Qazaxıstan) - 25-cü cütün qalibi
37. "Dinamo” (Minsk, Belarus) - "Kliftonvill” (Şimali İrlandiya) 
38. "Valetta” (Malta) - 23-cü cütün qalibi
39. "Hayduk” (Xorvatiya) - "Kliftonvill” (Şimali İrlandiya) 
40. "Besa” (Albaniya) - "Olimpiakos” (Yunanıstan)


P.S.    Avropa liqası, 2010/2011 sezonu üçün ilk rəqibimiz olan Moldovanın "Olimpiya" klubu barədə geniş məlumatı növbəti yazımızda oxuya biləcəksiniz.

Views: 399 | Added by: BOSSMAN | Dərəcələndirmə: 0.0/0
Cəmi Şərhlər: 0
Ancaq qeydiyyatdan kecəndən sonra şərh yaza bilərsiniz.
[ Qeydiyyat | Daxil Ol ]
Növbəti Matç

 

 Xəzər Lənkəran          İnter 


             Premyer Liqa XVTur

      04 Dekabr 2011. Saat 16:00

Turnir Cədvəli

Təsnifat Mərhələsi

Komandalar

O

Q

H

M

T-F

X

Xəzər Lənkəran

13

8

3

2

18-13

27

İnter

13 

11-7 

25 

Neftçi

13 

8

21-10 

25

Bakı  

13 

4

20-11 

22 

Qarabağ 

13

16-12 

21 

Qəbələ 

13 

13-16 

18 

AZAL 

13 

17-16 

16  

Simurq

13 

11-13 

15 

Rəvan 

13

16-17 

15 

Kəpəz 

13

16-22 

12 

Turan

13 

8-20 

10

Sumqayıt Şəhər 

13 

7-17 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Xəbərlər Arxivi

Facebook Səhifəmiz

CSGA © 2020Website builderuCoz