Cümə, 29/May/2020, 11:27
BOSMAN Fanklubunun Rəsmi Saytı
Baş Menyu

Saat

Facebookda Paylaş
Share on Facebook

Kalendar
«  İyun 2010  »
BazarB.eÇ.aÇ.C.a.CŞə
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Qiymətləndir
Saytımız Necədir?
Cəmi Qiymət: 547

Statistika

Cəmi Onlaynda: 1
Qonaqlar: 1
İstifadəçilər: 0

Daxil Ol

Baş Səhifə » 2010 » İyun » 21 » Avroliqadakı rəqibimiz saat 16-da bəlli olacaq.“Xəzər-Lənkəran”: Diqqət İsveçrəyə
12:28
Avroliqadakı rəqibimiz saat 16-da bəlli olacaq.“Xəzər-Lənkəran”: Diqqət İsveçrəyə

 

Bu gün Avropa Liqasının 2010/11 mövsümünün ilk iki mərhələsinin püşkü atılacaq. Apasport.az saytının məlumatına görə, UEFA-nın İsveçrənin Nyon şəhərindəki mənzil-qərargahındakı tədbirdə 106 klubun rəqibləri məlum olacaq. Bakı vaxtı ilə saat 16:00-da başlayacaq mərasimdə 3 Azərbaycan təmsilçisinin də rəqibi müəyyənləşəcək. "Xəzər-Lənkəran”la "Qarabağ” birinci, "Bakı” isə ikinci təsnifat mərhələsində kiminlə qarşılaşacağını biləcək.

 

Birinci təsnifat mərhələsi (1-8 iyul).

 

Səpələnmişlər:

"Anortosis” (Kipr)

"Randers” (Danimarka)

"Kalmar” (İsveç)

"Bney Yehuda” (İsrail)

"Rabotniçki” (Makedoniya)

"Zrinski” (Bosniya və Herseqovina)

"Nitra” (Slovakiya)

"Mü-PA-47” (Finlandiya)

"Gefle” (İsveç)

"QARABAG” (AZƏRBAYCAN)

"Rux” (Polşa)

"Sibenik” (Xorvatiya)

"Dnepr” (Belarus)

"Torpedo” (Belarus)

"Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina)

"Skonto” (Latviya)

"Dinamo” (Tiflis, Gürcüstan)

"Reykyavik” (İslandiya)

"Dandalk” (İrlandiya)

"Daçiya” (Moldova)

TPS (Finlandiya)

"Tirana” (Albaniya)

"Tauras” (Litva)

"Olimpiya” (Moldova)

"Moqren” (Çernoqoriya)

"Zestafoni” (Gürcüstan)

 

Səpələnməmişlər:

"Tobol” (Qazaxıstan)

"Olimpiya” (Sloveniya)

"Flora (Estoniya)

"Streynur” (Farer adaları)

"Qyori ETO” (Macarıstan)

"Qlentoran” (Şimali İrlandiya)

"Zalaeqerseq” (Macarıstan)

"Trans” (Estoniya)

"Dudelanj” (Lüksemburq)

"XƏZƏR-LƏNKƏRAN” (AZƏRBAYCAN)

"Falkirk” (İslandiya)

"Metallurq” (Makedoniya)

"Şaxtyor” (Qazaxıstan)

"Banants” (Ermənistan)

"Laçi” (Albaniya)

"Llanelli” (Uels)

"Slima Uonderers” (Malta)

"Runavik” (Farer adaları)

"Ulisse” (Ermənistan)

"Talbot Taun” (Uels)

"Qrevenmaher” (lüksemburq)

"Zeta” (Çernoqoriya)

"Portadaun” (Şimali İrlandiya)

"UE Santa Koloma” (Andorra)

"Lusitanos” (Andorra)

"Faetano” (San-Marino)

 

İkinci təsnifat mərhələsi (15-22 iyul).

 

Səpələnmişlər:

"Olimpiakos” (Yunanıstan)

"Beşiktaş” (Türkiyə)

"Dinamo” (Buxarest, Rumıniya)

"Levski” (Bolqarıstan)

"Austriya” (Vyana, Avstriya)

"Brondbü” (Danimarka)

"Rapid” (Avstriya)

APOEL (Kipr)

"Visla” (Polşa)

"Karpatı” (Ukrayna)

"Maritimo” (Portuqaliya)

"Banik” (Çexiya)

"Elfsborq” (İsveç)

"Utrext” (Hollandiya)

"Motervell” (Şotlandiya)

"Lozanna” (İsveçrə)

"Serkl Brügge” (Belçika)

"Stabek” (Norveç)

"Ventspils” (Latviya)

"Molde” (Norveç)

"Makkabi” (Təl-Əviv, israil)

"Dukla” (Slovakiya)

"Honka” (Finlandiya)

"Maribor” (Sloveniya)

"Dinamo” (Minsk, Belarus)

OFK (Serbiya)

"Spartak” (Serbiya)

"BAKI” (AZƏRBAYCAN)

"Sibalia” (Xorvatiya)

 

Birinci təsnifat mərhələsinin 11 cütü.

 

Səpələnməmişlər:

"Suduva” (Latviya)

"İskra-Stal” (Moldova)

"VİT-Corciya” (Gürcüstan)

"Sportinq” (İrlandiya)

"Şemrok Rovers” (İrlandiya)

"Vaduts” (Lixtenşteyn)

"Nova Qoritsa” (Sloveniya)

"Şaulyay” (Litva)

"Borats” (Bosniya və Herseqovina)

"Yelqava” (latviya)

"Fehervar” (Macarıstan)

"Sent Culiya” (Andorra)

"Breydavik” (İslandiya)

"Teteks” (Makedoniya)

"Banqor Siti” (Uels)

"Atırau” (Qazaxıstan)

"Kalev” (Estoniya)

"Mika” (Ermənistan)

"Besa” (Albaniya)

"Differdanl” (Lüksemburq)

"Buduçnost” (Çernoqoriya)

"Vikinqur” (Farer adaları)

"Kliftonvill” (Şimali İrlandiya)

"Valetta” (Malta)

"Tre Penne” (San-Marino)

Birinci təsnifat mərhələsinin 15 cütü

Mənbə: "Apasport.az" saytı

Views: 313 | Added by: BOSSMAN | Dərəcələndirmə: 0.0/0
Cəmi Şərhlər: 0
Ancaq qeydiyyatdan kecəndən sonra şərh yaza bilərsiniz.
[ Qeydiyyat | Daxil Ol ]
Növbəti Matç

 

 Xəzər Lənkəran          İnter 


             Premyer Liqa XVTur

      04 Dekabr 2011. Saat 16:00

Turnir Cədvəli

Təsnifat Mərhələsi

Komandalar

O

Q

H

M

T-F

X

Xəzər Lənkəran

13

8

3

2

18-13

27

İnter

13 

11-7 

25 

Neftçi

13 

8

21-10 

25

Bakı  

13 

4

20-11 

22 

Qarabağ 

13

16-12 

21 

Qəbələ 

13 

13-16 

18 

AZAL 

13 

17-16 

16  

Simurq

13 

11-13 

15 

Rəvan 

13

16-17 

15 

Kəpəz 

13

16-22 

12 

Turan

13 

8-20 

10

Sumqayıt Şəhər 

13 

7-17 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Xəbərlər Arxivi

Facebook Səhifəmiz

CSGA © 2020Website builderuCoz