Cümə Axşamı, 28/May/2020, 04:34
BOSMAN Fanklubunun Rəsmi Saytı
Baş Menyu

Saat

Facebookda Paylaş
Share on Facebook

Kalendar
«  Avqust 2010  »
BazarB.eÇ.aÇ.C.a.CŞə
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Qiymətləndir
Saytımız Necədir?
Cəmi Qiymət: 547

Statistika

Cəmi Onlaynda: 1
Qonaqlar: 1
İstifadəçilər: 0

Daxil Ol

Baş Səhifə » 2010 » Avqust » 27 » 2010/11 UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsi və qrupların tərkibi
19:50
2010/11 UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsi və qrupların tərkibi


 

2010/11 UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsi və qrupların tərkibi


A qrupu:

1. "Yuventus”              (İtaliya)

2. "Mançester Siti”      (İngiltərə)

3. "Austriya”               (Zalsburq, Avstriya)

4. "Lex”                       (Poznan,Polşa)

 

B qrupu:

1. "Atletiko”                (İspaniya)

2. "Bayer”                    (Almaniya)

3. "Rusenborq”            (Norveç)

4. "Aris”                      (Yunanıstan)

 

C qrupu:

1. "Sportinq”               (Portuqaliya)

2. "Lill”                       (Fransa)

3. "Levski”                  (Sofiya, Bolqarıstan)

4. "Gent”                     (Belçika)

 

D qrupu:

1. "Vilyareal”              (İspaniya)

2. "Brügge”                 (Belçika)

3. "Dinamo”                (Zaqreb, Xorvatiya)

4. "PAOK”                  (Yunanıstan)

 

E qrupu:

1. "Alkmaar”               (Niderland)

2. "Dinamo”                (Kiyev, Ukrayna)

3. "BATE”                  (Belarus)

4. "Şerif”                     (Moldova)

 

F qrupu:

1. "MOİK”                   (Rusiya)

2. "Palermo”                (İtaliya)

3. "Sparta”                   (Praqa,Çexiya)

4. "Lozanna”                (İsveçrə)

 

G qrupu:

1. "Zenit”                      (Rusiya)

2. "Anderlext”              (Belçika)

3. "AEK”                      (Yunanıstan)

4. "Hayduk”                  (Hırvatıstan)

 

H qrupu:

1. "Ştutqart”                  (Almaniya)

2. "Xetafe”                    (İspaniya)

3. "Odense”                   (Danimarka)

4. "Yanq Boyz”             (İsveçrə)

 

İ qrupu:

1. "PSV”                        (Hollandiya)

2. "Sampdoriya”            (İtaliya)

3. "Metallist”                 (Ukrayna)

4. "Debretsen”               (Macarıstan)

 

J qrupu:

1. "Sevilya”                    (İspaniya)

2. "PSJ”                          (Paris, Fransa)

3. "Borussiya”                (Dortmund, Almaniya)

4. "Karpatı”                    (Ukrayna)

 

K qrupu:

1. "Liverpul”                  (İngiltərə)

2. "Styaua”                     (Rumıniya)

3. "Napoli”                     (İtaliya)

4. "Utrext”                      (Niderland)

 

L qrupu:

1. "Porto”                        (Portuqaliya)

2. "Beşiktaş”                   (Türkiyə)

3. "MOİK”                      (Bolqarıstan)

4. "Rapid”                       (Avstriya)

Views: 412 | Added by: BOSSMAN | Dərəcələndirmə: 0.0/0
Cəmi Şərhlər: 0
Ancaq qeydiyyatdan kecəndən sonra şərh yaza bilərsiniz.
[ Qeydiyyat | Daxil Ol ]
Növbəti Matç

 

 Xəzər Lənkəran          İnter 


             Premyer Liqa XVTur

      04 Dekabr 2011. Saat 16:00

Turnir Cədvəli

Təsnifat Mərhələsi

Komandalar

O

Q

H

M

T-F

X

Xəzər Lənkəran

13

8

3

2

18-13

27

İnter

13 

11-7 

25 

Neftçi

13 

8

21-10 

25

Bakı  

13 

4

20-11 

22 

Qarabağ 

13

16-12 

21 

Qəbələ 

13 

13-16 

18 

AZAL 

13 

17-16 

16  

Simurq

13 

11-13 

15 

Rəvan 

13

16-17 

15 

Kəpəz 

13

16-22 

12 

Turan

13 

8-20 

10

Sumqayıt Şəhər 

13 

7-17 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Xəbərlər Arxivi

Facebook Səhifəmiz

CSGA © 2020Website builderuCoz